هدایت و راهنمایی

قبل از آنکه ذخایر سازمان شما به انتها برسد به فکر راه‌ حل باشید

از یک راهنما و هدایتگر باتجربه  و تصمیم‌ساز برای راهبری کسب‌ کارتان در حوزه بازرگانی خارجی استفاده کنید. یک تیم هرچقدر هم توانایی و مهارت لازم برای قدم‌گذاشتن در میدان رقابت را داشته باشد برای برنده‌شدن نیاز به یک راهنما مشاور و منتور دارد. کسی که قبلاً این مسیر را طی کرده باشد و از فراز نشیب‌های راه باخبر باشد تا سرعت شما را بتواند با سرعت پیشبرد اهداف و کسب‌وکارتان هماهنگ کند.

برای قدم گذاشتن در مسیر رشد و بهبود کسب‌وکار آماده‌اید؟

اگر شما هم به این نتیجه رسیده‌اید که با روش‌های بازاریابی قدیمی دیگر نمی‌توان در عرصه بین‌الملل در رقابت با تأمین‌کنندگان جهانی  سربلند بیرون آمد و یا فکر می‌کنید قدرت خرید مشتریان پایین آمده و به دنبال محصول ارزان هستند و یا اینکه نیروی انسانی وفادار دیگر وجود ندارد؛ قبل از آنکه اقدامی انجام دهید به این موضوع فکر کنید که آیا این شرایط برای سایر رقبا هم هست؟ و چرا رقبا بهتر از ما سود می‌کنند؟ شاید این‌قدر درگیر برنامه‌های جانبی کسب‌وکارتان هستید که از اصل و ریشه آن بی‌خبر بودید که چه اتفاقی در حال رخ‌دادن هست؟ هیچ مشکلی یک‌روزه اتفاق نمی‌افتد در طول یک فرایند و یک مسیر در حال رخ‌دادن هست؛ آنجایی که ما راحت از آن می‌گذریم؛ چون فکر می‌کنیم اتفاق ساده‌ای است اینجا زمانی است که لازم است یک نفر از بیرون به کسب‌وکار شما نگاه کند فردی که علاوه بر حل مسئله بتواند با نگرشی جدید یک ریل برای کسب‌وکار شما بچیند تا بخش‌های سازمان در آن حرکت روبه‌رشد و انفجاری داشته باشند .

راهنمای استارتاپ

پشتیبان توسعه تجارت خارجی

استراتژیست رُشد و جهانی سازی

از راهنمایی و پشتیبانی و مشاوره ، تا برنامه‌ریزی و حمایت و اجرا

بهترین ایده‌ها تا زمانی که به مرحله اجرا نرسند نتایج آن در کسب‌وکارمان دیده نخواهند شد. برای جهانی‌شدن، شما نیاز به یک استراتژیست بازرگانی خارجی  دارید که ضربان قلب سازمان شما را اندازه‌گیری کند و در هر مرحله رشد و ارتقای مناسب را ایجاد  کرده تا مرحله جهانی‌سازی کسب‌وکار شما پیش برود.

جلسات مشاوره حضوری

جلسات مشاوره حضوری در شهرهای تهران، تبریز، مشهد، یزد و اصفهان برگزار می‌شود؛ ولی چنانچه از شهر دیگری هستید و می‌خواهید به‌صورت حضوری برنامه‌ریزی کنید، با همکاران ما در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم به شما انجام پذیرد.

جلسات مشاوره آنلاین

جلسات مشاوره آنلاین از طریق نرم‌افزار اسکایپ و زوم برگزار خواهد شد؛ ولی چنانچه تمایل به برگزاری جلسات حضوری داشته باشد و می‌خواهید به‌صورت حضوری تشریف بیاورید با همکاران ما در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم به شما انجام شود.

سوالات متداول

سوالات شما را پاسخ دادیم !

هر جلسه مشاوره و منتورینگ  90 دقیقه است و در طول این بازه زمانی سؤالات شما پاسخ داده می‌شود و ایده‌های جدیدی از ما دریافت خواهید کرد.

در جلسات مشاوره ایده‌هایی بیان می‌شود که لازم است افراد تصمیم گیر در جلسات حضور داشته باشند که اگر سوالی برای آنها ایجاد می‌شود همان لحظه پاسخ آن را دریافت کنند (حداکثر ۵ نفر)

اگر فکر می‌کنید کسب‌وکارتان بسیار خاص و ویژه است که شاید اطلاعات کمی راجع به آن کسی بداند حتماً قبل از جلسه مشاوره با ما در ارتباط باشید تا قبل از اقدامی اطلاعات  صنف و کسب‌وکار شما دریافت شود و در صورت تأیید؛ زمان جلسه رزرو شود

باتوجه‌به اینکه جلسات راهنمایی و مشاوره نیاز به تمرکز کافی دارد لازم است ذهن شما از دغدغه‌های روزانه برای 90 دقیقه خالی شود و بر روی برنامه‌های اصلی تمرکز کنید پیشنهاد می‌شود جلسه مشاوره حتماً در مکان مدنظر و پیشنهادی ما برگزار گردد تا بتوانید با آرامش بیشتری پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید. اگر باتوجه‌به کسب‌وکاری که دارید نیاز است در مکان شما این جلسه برگزاری شود حتماً قبل از جلسه به ما اطلاع دهید تا بررسی‌های لازم را انجام دهیم و نتیجه را به شما اعلام کنید

باتوجه‌به اینکه ممکن است چندین شریک کاری داشته باشید و هرکدام در شهر دیگری حضور داشته باشند این امکان فراهم شده است که بتوانید هم زمان به‌صورت حضوری و ارتباط آنلاین با سایر شرکا در هرکجایی که هستند در این جلسات  شرکت کنند.

پس از درخواست مشاوره فرمی برای شما ارسال می‌شود که در آن سؤالاتی برای آشناشدن با مجموعه شما، مشکلات و برنامه‌هایی که دارید پرسیده می‌شود تا قبل از آنکه جلسه مشاوره تشکیل شود اطلاعات ما راجع به شما کامل شده باشد و تیم مشاوره تحقیقات لازم برای ارائه ایده‌ها را انجام داده باشد. البته شما می‌توانید رزومه و یا و وب‌سایت کسب‌وکار خودتان را برای ما ارسال کنید.

در طول جلسه راهنمایی و  مشاوره ایده‌های اجرایی و راهکارهایی به شما ارائه خواهد شد که ممکن است در طول اجرای آن سؤالاتی برای شما ایجاد شود، تیم پشتیبانی مشاوره در کنار شما خواهند بود و شما را هدایت خواهند کرد و به سؤالات شما پاسخ خواهند داد و راهنمایی‌های لازم را از ما دریافت خواهید کرد.

زمان‌بندی‌های جلسه مشاوره چون از قبل مشخص می‌شود و باتوجه‌به درخواست‌های موجود ممکن است بین دو هفته تا 1 ماه منتظر زمان جلسه باشند حتماً در تاریخ و ساعت اعلام شده در جلسات حاضر شوید؛ ولی اگر مشکل حادی پیش آمد 24 ساعت قبل به دفتر اعلام نمایید تا بتوانند زمان دیگری را برای شما در نظر بگیرند.